خانه / سرگرمی / کنسول NES Classic هک شد

کنسول NES Classic هک شد

کنسول NES Classic هک شد
نینتندو رسما گفته است که این کنسول کلاسیک، به هیچ صورتی ارتقا نخواهد یافت و بازی‌های جدیدی برای آن عرضه نمی‌شوند اما هکرهایی در ژاپن و روسیه توانسته‌اند بدون باز کردن دستگاه، بازی‌های جدیدی روی NES Classic نصب کنند.
امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 231
مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: اگر توانسته‌اید یک کنسول NES Classic برای خودتان بخرید، احتمالا تمام بازی‌هایی که روی آن به صورت پیش‌فرض نصب شده است را امتحان کرده‌اید. نینتندو رسما گفته است که این کنسول کلاسیک، به هیچ صورتی ارتقا نخواهد یافت و بازی‌های جدیدی برای آن عرضه نمی‌شوند؛ مخصوصا که این کنسول، هیچ راه ارتباطی با اینترنت ندارد. با این حال، این موضوع مانع از هک کردن NES Classic نشده است.

کنسول NES Classic هک شد

هکرهایی در ژاپن و روسیه توانسته‌اند بدون باز کردن دستگاه، بازی‌های جدیدی روی NES Classic نصب کنند. برای نصب بازی‌های جدید روی NES Classic، باید در ابتدا یک فایل ذخیره روی بازی Super Mario Bros. بسازید. با توجه به اینکه امکان ندارد سوپر ماریو بازی نکرده باشید، مطمئنا این فایل ذخیره را دارید. پس از این مرحله، کنسول NES Classic را با کابل micro USB به کامپیوتر وصل می‌کنید. حالا باید با نگه داشتن کلیدهای ریست و پاور، کنسول را در حالت FEL روشن کنید. حالا کامپیوتر خود را بوت کنید و می‌بینید که دستگاهی به اسم sunxi-FEL در لیست بوت شدن شما ظاهر می‌شود.

باید سیستم عامل اصلی NES Classic با تمام داده‌های‌اش را روی کامپیوترتان کپی کنید، فایل‌های ROM بازی‌ها را اضافه کنید و کنسول را با داده‌هایی که خودتان ویرایش کرده‌اید، فلش کنید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

با این ترفندهای آرایشی چهره تان شاداب می شود

شادابی و تازگی صورت هم برای سلامت پوست صورت و هم برای زیبایی تاثیر دارد …